Adults Course

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دوره بزرگسالان در این آموزشگاه با هدف ارتقا سطح زبانی زبان آموزان جهت برقراری ارتباط، فهم مطالب نوشتاری، شنیداری و خواندنی و ورود به سطوح تخصصی آیلتس و تافل و دیگر سطوح مورد نیاز داوطلبان (PTE, MCHE, GRE) جهت اخذ مدرک، توسط مدرسین مجرب و فارغ التجصیل از دانشگاههای معتبر برگزار میگردد. این دوره متشکل از24 ترم بوده که طی آن کتابهای Interchange و Passages تدریس میشوند.
 درکنار کتب اصلی، کتب جانبی (Supplementary Books) متناسب با هر سطح و با هدف تقویت سطح زبانی زیان آموزان تدریس میشود. پس از اتمام هر سطح کارنامه معتبر به زبان آموزان اعطا میگردد.زبان آموزان جهت ورود به دوره بعدی به حداقل نمره 70 نیاز دارند. در صورت عدم کسب نمره مذکور ، سطح سپری شده برای ایشان تکرار خواهد شد. طول مدت دوره به تفکیک سطوح، همراه با ذکر کتب اصلی و جانبی در ادامه ارائه میگردد.
علاوه بر دوره های ترمیک عادی در این آموزشگاه، دوره های فشرده، جلسات خصوصی، جلسات Talk show و جلسات تقویتی نیز برای زبان آموزان بزرگسال برگزار میگردد.
هر ترم متشکل از 17 جلسه یک و نیم ساعته بوده که دو جلسه از آن (جلسات 9 و 17) به برگزاری آزمونهای میان ترم و پایان ترم اختصاص دارند. دوره های ترمیک بصورت سه جلسه در هفته در طول تابستان و دو جلسه در هفته در طول سال تحصیلی برگزار میکردد. در زمان برگزاری امتحانات پایانی مدارس (خرداد ماه) ، جهت رفاه حال زبان آموزان و جلوگیری از افت تحصیلی ایشان، تعداد کلاسها به یک بار در هفته کاهش می یابد.

 

معرفی کتابها    /   بخش بندی کتابها     /    تقویم آموزشی      

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

?>